Eliza Gniewek-Juszczak

Wyrok sądu przynosi tyle ulgi, ile rozpaczy. Matka, ojciec i dziecko w sądzie. Niezwykle trudna rodzinna sprawa

Każda ze stron tej sprawy może mieć poczucie, że jest w tunelu bez wyjścia i nie ma wsparcia Fot. Arch. Polska Press Każda ze stron tej sprawy może mieć poczucie, że jest w tunelu bez wyjścia i nie ma wsparcia
Eliza Gniewek-Juszczak

„Poszłam do mamusi i powiedziałam, co tata robi. Nie wiem, po co mi kazał ściągać majteczki...” - zeznaje dziewczynka podczas przesłuchania. Sąd pierwszej instancji uniewinnił ojca. - Jeśli sąd apelacyjny uzna, że wyrok jest w mocy, nie będę miała ratunku dla swojego dziecka - mówi mama. - Biegła wykluczyła, by dziecko padło ofiarą przemocy - stwierdza obrońca mężczyzny.

Chodziliśmy do jednej klasy w szkole średniej. Wszyscy go lubili. Kontaktowy, fajny chłopak. Normalnie się z nim rozmawiało. Byłam z nim w takich relacjach, że zanim mi się oświadczył, zapytałam: „Powiedz mi szczerze, czy wolisz chłopaków, czy dziewczyny?”. Odpowiedział: „Coś ty? Zwariowałaś? Pewnie, że dziewczyny”.

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.