Wzdłuż Kłodawki będzie można jeździć i spacerować

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Wzdłuż Kłodawki będzie można jeździć i spacerować

Jarosław Miłkowski

Na podwórku przy ul. Łokietka, w pobliżu Gracji, a nawet przy ul. Sikorskiego czy koło stadionu Warty. W wielu miejscach miasta widać już, że powstaje ścieżka rowerowa wzdłuż Kłodawki.

- Podejrzewam, że z tą ścieżką będzie tak jak z Kwadratem. Gdy już powstanie, to ludzie będą z niej korzystać. Tak samo, jak przychodzą na wyremontowany Kwadrat. Ja sam nie mogę się jej doczekać. Pomiędzy stadionem Warty a Kłodawką od lat jest fajny teren do spacerów. Dotychczas było tam jednak błoto. Teraz w końcu będzie inaczej – mówi nam Michał Dudziak z ul. Wyszyńskiego.

Czytaj więcej: 

 • Ile kosztuje ścieżka wzdłuż Kłodawki?
 • Skąd dokąd prowadzi?
 • Kiedy zostanie oddana do użytku?
Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.