Wzmocnienia czy uzupełnienia? Duńczycy to jedna wielka zagadka

Czytaj dalej
Fot. Alan Rogalski
Alan Rogalski

Wzmocnienia czy uzupełnienia? Duńczycy to jedna wielka zagadka

Alan Rogalski

Peter Kildemand – transferowa bomba czy niewypał? Mimo że do inauguracji ligowych rozgrywek PGE Ekstraligi pozostało kilka miesięcy, kibice Stali Gorzów od dnia porozumienia się z ich klubem zadają sobie pytanie, czy ten transfer wypali niczym bomba. Wiele znaków zapytania można też postawić przy drugim z nowym nabytków Andersie Thomsenie.

Wątpliwości jest co nie miara, przede wszystkim w przypadku pierwszego z Duńczyków. Wystarczy przytoczyć statystyki. Jeszcze w sezonie 2014 w Włókniarzu Częstochowa i 2015 w Stali Rzeszów Kildemand pokazywał się z bardzo dobrej strony – ze średnią punktową na bieg 1,822 i 2,000, przy wygranych 21 i 25 wyścigach – ale już w trzech kolejnych Duńczyk prezentował się znacznie słabiej.

CZYTAJ DALEJ:

  • Jak spisze się zagraniczny zaciąg żużlowców Stali?
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Alan Rogalski

W "Gazecie Lubuskiej" piszę o sporcie w Gorzowie i na północy województwa. A więc o koszykarkach AZS AJP Gorzów, żużlowcach Stali Gorzów czy miniżużlowcach GUKS Wawrów. Również o piłkarzach Stilonu i Warty oraz piłkarkach TKKF Stilon, ale nie tylko. Bo dzielę się z Wami swoimi wrażeniami z kajakarstwa, wioślarstwa, piłki wodnej i unihokeja w Gorzowie czy tenisa stołowego w Kostrzynie, kolarstwa w Strzelcach Kraj. oraz saneczkarstwa w Nowinach Wielkich. Spotkacie mnie też na biegach i na różnych zajęciach, na których promowany jest zdrowy styl życia. A jak nie piszę, to robię zdjęcia czy kręcę filmy. I tak jak kibic - dopinguję! Zwłaszcza w trakcie konkursów w skokach narciarskich. Chcesz ze mną porozmawiać o sporcie z kraju i ze świata? Napisz do mnie na twitterze czy też wyślij wiadomość na skrzynkę e-mailową. Chętnie Cię wysłucham czy też z przyjemnością odpowiem :)

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.