Renata Hryniewicz

Z chłoniakiem żyjesz codziennie jak na bombie. On cały czas jest we mnie. Zwapniały, ale jest - pisała Ania Szubert

- Żyje się raz i powinno się żyć pełną piersią - mówi 32-letnia Anna Szubert, fotografka i modelka, autorka bestselleru „Jak zabiłam swojego raka” Fot. Archiwum prywatne - Żyje się raz i powinno się żyć pełną piersią - mówi 32-letnia Anna Szubert, fotografka i modelka, autorka bestselleru „Jak zabiłam swojego raka”
Renata Hryniewicz

Jej życie przewróciło się do góry nogami, kiedy usłyszała diagnozę: chłoniak w klatce piersiowej. Minęło dwa lata od wyjścia Ani - tak o sobie pisze, tak wszyscy o niej mówią - ze szpitala. Spędziła tam 18 miesięcy. Spotykamy się w słubickiej restauracji.

Jak Ci się podobają Słubice?

Kiedyś miałam okazję tutaj mieszkać z chłopakiem. Miasto jest piękne i mam tutaj wielu przyjaciół. Gdybym miała oceniać pod kątem tych osób, jest super. Ale z drugiej strony Słubice to konglomerat plotek i bzdur. Wielu tutejszych żyje egzystencją innych ludzi.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.