Z parkingów straż zabrała kolejne zalegające wraki

Czytaj dalej
Fot. Fot. Straż Miejska
Czesław Wachnik

Z parkingów straż zabrała kolejne zalegające wraki

Czesław Wachnik

Straż miejska prowadzi obecnie 80 spraw związanych z usunięciem zalegających wraków. Sporą część z nich zgłosili Czytelnicy.

Nadal prowadzimy akcję pozbywania się wraków. Jak nas poinformowała starsza strażnik Katarzyna Uberna z zielonogórskiej straży miejskiej w ostatnich dniach usunięto dwa pojazdy. Z parkingu przy ulicy Braniborskiej forda focusa, a przy ulicy Zawadzkiego Zośki citroena xsara. Mieszkańcy sami wywieźli też dwa auta. Z parkingu przy Władysława IV opla corsę, przy Batorego fiata cinquecento. Nasza rozmówczyni dodała, że obecnie straż miejska prowadzi ponad 80 spraw związanych z wrakami. Z których ponad 30 zgłosili Czytelnicy w ciągu dwóch tygodni.

Każdy ze zgłoszonych sygnałów jest badany. Straż próbuje skontaktować się z właścicielem pojazdu. Po jego ustaleniu, jest on informowany o konieczności usunięcia auta.

Katarzyna Uberna podkreśla, że jego wywiezienie nie jest takie proste. Można go odholować natychmiast, gdy okazuje się, że ma wybite szyby lub inne okoliczności stwarzają zagrożenie. W innym przypadku usuwanie trwa nawet pół roku. Wraki można zgłaszać pod telefonem: 68 415 20 20.

Kolejne auto - tym razem ford focus z parkingu przy ul. Sulecho-wskiej - zostało wywiezione tam, gdzie jego miejsce.
Fot. Straż Miejska Kolejne auto - tym razem ford focus z parkingu przy ul. Sulecho-wskiej - zostało wywiezione tam, gdzie jego miejsce.
Czesław Wachnik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.