Zagłosujcie na ulubionych aktorów i aktorki

Czytaj dalej
Fot. Ewa Kunicka
Anna Rimke

Zagłosujcie na ulubionych aktorów i aktorki

Anna Rimke

Bartosz Bandura i Artur Nełkowski mają coraz więcej głosów. Zajmują już trzecie i czwarte miejsce. Na prowadzeniu nadal są panie.

Bartosz Bandura pochodzi z Drezdenka, a z gorzowskim Teatrem Osterwy związany jest od prawie trzech lat. Teraz można zobaczyć go w spektaklu „Stilon - najlepszy ze światów” w reżyserii Jacka Głomba. W tej samej sztuce gra również Artur Nełkowski, którego na gorzowskiej scenie możemy oglądać już od 2000 r. Nełkowski ma już na swoim koncie Pierścień Melpomeny - został nim wyróżniony 12 lat temu.

W plebiscycie nadal prowadzą panie. Na pierwszym miejscu jest Katarzyna Pietrzak - Polakiewicz z 1.126 głosami (dane z wczoraj z 15.30), a tuż za nią jest Karolina Miłkowska - Prorok, która zdobyła już 868 głosów. Jednak fani aktorek muszą mieć się na baczności, bo to dopiero początek plebiscytu. I to, kto dostanie Pierścień Melpomeny za teatralny sezon 2015/2016, zależy też od Was.

Najpierw w głosowaniu internetowym i SMS-owym zostanie wybrana piątka finalistów. Potem z tej piątki kapituła teatralna w tajnym głosowaniu wybierze najpopularniejszą bądź najpopularniejszego aktora. Natomiast aktorka lub aktor, którzy wygrają w głosowaniu naszych Czytelników, dostaną pamiątkowy dyplom od „GL”. Pierścień Melpomeny jest przyznawany co dwa lata. Najlepszy aktor lub aktorka odbierze go na gali z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru już 4 kwietnia.

Anna Rimke

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.