Jarosław Miłkowski

Zainteresowani mieszkaniami? Najbardziej w Lubuskiem

Zainteresowani mieszkaniami? Najbardziej w Lubuskiem Fot. Lubuski Urząd Wojewódzki
Jarosław Miłkowski

Witnica i Międzyrzecz już mają umowy. Gorzów, Zielona Góra, Sulechów i Świebodzin są ich blisko. W kolejce są m.in. Strzelce, Drezdenko, Krosno i Wschowa.

Mieszkanie Plus to program rządu PiS dla tych, których nie stać na zakup własnego lokum. Według szacunków to nawet 40 proc. Polaków. Z samorządowcami, których gminy chcą wziąć udział w rządowym programie, w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie spotkał się Paweł Kruchlik, dyrektor inwestycyjny Banku Gospodarstwa Krajowego Nieruchomości. To właśnie ten bank będzie wykładał pieniądze na budowę mieszkań. - Państwa jedynym wkładem jest nieruchomość, na której będą budowane bloki – mówił przedstawicielom samorządów.

CZYTAJ WIĘCEJ

 • Kiedy będą mogły powstawać mieszkania?
 • Kto będzie mógł liczyć na mieszkanie? 
Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.