Alicja Kucharska

Zakład Gospodarki Komunalnej szykuje rewolucję

- To wielki krok w XXI wiek - tak o nowym systemie mówi Henryk Jagoda, prezes Zakładu Gospodarski Komunalnej Fot. Mariusz Kapała - To wielki krok w XXI wiek - tak o nowym systemie mówi Henryk Jagoda, prezes Zakładu Gospodarski Komunalnej
Alicja Kucharska

- To koniec ery tradycyjnego spisywania wodomierzy. Dzięki nowoczesnym technologiom, odczyty liczników będą proste - zapewnia Henryk Jagoda.

Już niebawem mieszkańcy nie będą czekać na pracownika wodociągów, by ten spisał stan licznika. Wprowadzony zostanie system radiowego odczytu wodomierzy. A wszystko dzięki milionowemu wsparciu, jakie trafi do Zakładu Gospodarki Komunalnej (ZGK).

- Już wkrótce, po zamontowaniu nowoczesnych wodomierzy z nadajnikami radiowymi, informacje o stanie licznika będą do nas wpływać automatycznie - wyjaśnia Henryk Jagoda, prezes ZGK w Kargowej.

Już niebawem mieszkańcy nie będą czekać na pracownika wodociągów, by ten spisał stan licznika. Wprowadzony zostanie system radiowego odczytu wodomierzy. A wszystko dzięki milionowemu wsparciu, jakie trafi do Zakładu Gospodarki Komunalnej. 

 

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Alicja Kucharska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.