Łukasz Koleśnik

Zakład Karny w Krzywańcu przejmuje więzienie koło Gubina. Co dalej?

Rozbudowa więzienia w Wałowicach ma ruszyć w przyszłym roku Fot. Areszt Śledczy w Lubsku Rozbudowa więzienia w Wałowicach ma ruszyć w przyszłym roku
Łukasz Koleśnik

Plany rozbudowy więzienia w Wałowicach koło Gubina są w trakcie realizacji. Na razie placówka będzie podporządkowana Zakładowi Karnemu w Krzywańcu (a dokładniej będzie od 1 grudnia). A rozbudowa? Powinna ruszyć wiosną przyszłego roku.

W listopadzie odbyły się ostatnie ćwiczenia nadzorowane i dowodzone przez funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Lubsku. W związku ze zmianami strukturalnym jednostki z Lubska i Wałowic od 1 grudnia zostają organizacyjnie podporządkowane Zakładowi Karnemu w Krzywańcu.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.