Zakochaj się z "GL". Oto najnowsze anonse od samotnych

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(ika)

Zakochaj się z "GL". Oto najnowsze anonse od samotnych

(ika)

Masz dość życia w pojedynkę? Nie czekaj na cud! Weź sprawy w swoje ręce, wyślij do nas swój anons i znajdź kogoś wyjątkowego. Czekamy: [email protected]

Pani, 52 lata, niewysoka, szczupła szatynka mieszkająca i pracująca w Zielonej Górze pozna miłego, sympatycznego, kulturalnego pana w odpowiednim wieku.
FFCEX

Wdowiec, 65 lat, 168 cm, z Zielonej Góry, zmotoryzowany, niepalący, z własnościowym mieszkaniem, obecnie pracujący. Poznam panią w wieku od 55 do 60 lat, do stałego związku, z Zielonej Góry i okolicy.
2GJ2R

Poznam pana w wieku 58 - 67 lat, uczciwego, bez nałogów i zobowiązań, z Zielonej Góry i do 50 km. Pani wrażliwa, niezależna, mieszkająca sama. Proszę dzwonić po 16.00.
SY6C5

Poznam wdowę w wieku do 60 lat, która posiada cechy damy. Jestem wdowcem, mam 63 lata. Oczekuję poważnych odpowiedzi (tylko matrymonialnych) na moją ofertę. Na SMS-y nie odpowiadam. Zawsze pogodny Janek z Zielonej Góry.
PKXSM

Pani 66/170 cm szuka pana w wieku zbliżonym do swojego. Pan powinien mieć od 178 cm wzrostu, wdowiec, nie otyły, po zasadniczej szkole zawodowej (kierunek bez znaczenia), bez nałogów. Najlepiej spod znaku Panna lub Wodnik. Pan z okolic Gorzowa.
KTGNB

Jestem na emeryturze. Poznam panią o spokojnym usposobieniu, mającą maniery kobiety konserwatywnej, ceniącej wartości kobiece, z wykształceniem min. średnim, w wieku do 55 lat, waga do 70 kg, o kobiecych kształtach, zmotoryzowaną, prowadzącą własną działalność - wynika to z moich zainteresowań. Pani ceniąca szczerość, poprawne zachowanie wobec partnera, elokwentna, potrafiąca zachować się w każdej sytuacji. Proponuję znajomość, wspólne spotkania, wyjazdy, a nawet wspólne plany na przyszłość. Kobiety, które marzą o chwilowym zauroczeniu - wykluczone. Anons wynika z potrzeby życia i bycia ze szlachetną kobietą o dobrych manierach.
SJDAZ

„Wolna, 58 lat, 166 cm wzrostu, średniej budowy ciała, z powiatu krośnieńskiego pozna pana wolnego, w wieku do 65 lat, w celu przyjaźni albo stworzenia stałego związku. Jeżeli jesteś kulturalny, pogodny i pozytywnie nastawiony do życia, a przy tym zaradny życiowo, to zadzwoń. Za SMS-y i ukryte telefony dziękuję. Proszę dzwonić w godz. 13.00-21.00.
ZHZ6S

W lipcu skończę 40 lat. Mieszkam niedaleko Nowej Soli, poznam panią w wieku do 45 lat, która jest po ciężkich przejściach życiowych. Ja też już wiele zła przeszedłem w życiu. Gwarantuję pani dyskrecję i uczciwość i o to samo proszę. Proszę tylko o telefony.
HHAN8

Miła, sympatyczna, wykształcona 30-latka samotnie wychowująca 7-letnią córkę poszukuje szczerego, uczciwego i zaradnego Pana o dobrym sercu. Od półtora roku mieszkam razem z córką w Cottbus, ale co drugi weekend odwiedzam rodzinną Nową Sól. Nie szukam przygód, pragnę stworzyć prawdziwą rodzinę.
2CRGF

Samotny, zadbany pan o miłym wyglądzie, bez nałogów średniego wzrostu i wagi, ze stałym dochodem, pragnie poznać samotną panią o miłej aparycji do lat 48, chętnie z powiatu Świebodzińskiego lub sąsiednich.
F8DCM

Mam 43 lata, kawaler, 175 cm, bez nałogów, z dobrym charakterem, samodzielny, poruszający się na wózku po wypadku. Mam niesprawne nogi, umiem dać dużo miłości, spokoju, uśmiechu. Nie szukam opiekunki itp. Potrafię gotować, sprzątać. Chciałbym kochać i być kochanym. Poznam kobietę w wieku do 43 lat, po prostu dobrą kobietę, która patrzy sercem i wie co to szacunek, wyrozumiałość, normalność. Poznajmy się.
7PSYC

Mam 54 lata. Jestem kawalerem o młodym wyglądzie. Obecnie jestem na rencie. Lubię muzykować. Poznam panią z okolic Gorzowa Wielkopolskiego, najchętniej pannę od 30 do 50 lat w celu sobotnio - niedzielnych spotkań. Mam własne mieszkanie. Proszę o zainteresowanie się moim anonsem.
GRBPG

Miły, spokojny mężczyzna w wieku 38 lat, z własnym domem, pozna kobietę, która wierzy w miłość i wzajemny szacunek, z okolic Sulechowa, Zielonej Góry, w celu założenia rodziny.
M2CMW

(ika)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.