Jarosław Miłkowski

Zakochani, chcecie się pobrać? U nas możecie wygrać wesele!

Chcecie wygrać wesele? Fot. Pixabay.com Chcecie wygrać wesele?
Jarosław Miłkowski

Planujecie wziąć ślub do końca 2017 r.? Nagrody w naszym plebiscycie pozwolą Wam zaoszczędzić przy organizacji wesela!

Jeśli jesteście zakochani, macie w planach ślub, to ta wiadomość jest dla Was: właśnie startuje plebiscyt Młoda Para, który „GL” organizuje wspólnie z hotelem Fado. Do wygrania jest w nim sporo cennych nagród. Za pierwsze miejsce: voucher na 10 tys. zł na organizację wesela w hotelu Fado w Gorzowie. Za drugie: 30 proc. rabatu na weselne menu w tym hotelu. Za trzecie: vouchery na zakup lub wypożyczenie sukni ślubnej (warty 2 tys. zł) oraz garnituru ślubnego (1 tys. zł). Nagrodę mamy nawet dla tych, którzy znajdą się tuż za podium - to voucher na uroczystą kolację za 300 zł. Chcecie wygrać którąś z tych nagród? Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 czerwca. Wasze imiona, nazwiska, kontakt do siebie, zdjęcie, i opis Waszej pary wyślijcie na adres: [email protected] lub też zostawcie zgłoszenie na gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl.

Aby wziąć udział w plebiscycie, musicie mieć skończone 18 lat, a przynajmniej jedno z Was musi mieszkać w Gorzowie lub w którymś z powiatów: gorzowskim, strzelecko-drezdeneckim, sulęcińskim, słubickim, międzyrzeckim, myśliborskim i choszczeńskim. Głosowanie rusza 25 maja i potrwa do 18 czerwca.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.