Zapomniałeś wymienić kartę ZGrani 50 plus?

Czytaj dalej
Fot. Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
Paweł Nijaki

Zapomniałeś wymienić kartę ZGrani 50 plus?

Paweł Nijaki

W niedzielę 13 grudnia minął termin wyrabiania nowych kart ZGrani 50 plus. Jeśli o tym zapomnieliście, urząd przyśle ją Wam do domu.

- Nie mogę dotrzeć do ratusza. Czy to znaczy, że nie będę już mogła korzystać ze zniżek? - z takim pytaniem zadzwoniła w piątek do naszej redakcji Maria Kornalik. - Chciałam, dać kartę komuś z sąsiadów, bo wiem, że nie trzeba było tego robić osobiście. Niestety wszyscy już ją wymienili - dodała.

To nie pierwszy telefon do redakcji „GL” w tej sprawie. Wracamy więc do tematu, by wyjaśnić sprawę i uspokoić naszych Czytelników.

Jeśli ktoś nie wymienił karty na nową, nie ma czego się obawiać. Stara, która znajduje się obecnie u mieszkańców, jest ważna do końca roku.

Do zielonogórzan, którzy nie zdołali jednak dotrzeć do ratusza do 13 grudnia, karty będą wysyłane pocztą. Dokładna data jej wysyłania nie została jeszcze ustalona. Jak się dowiedzieliśmy, będzie to na początku 2016 roku.

Warto przypomnieć, że z programu ZGrani zielonogórzanie 50+ korzysta już ponad 23 tys. mieszkańców. Mogą oni wybierać z bogatej oferty ponad 200 specjalnie przygotowanych promocji. Do tej pory miastu udało się pozyskać ponad 120 partnerów.

Paweł Nijaki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.