Aleksandra Hudyma

Żary. Nie wszystkie drogi można zrobić teraz

Rafał Fularski, naczelnik wydziału infrastrukruty „spowiadał się” radnym z inwestycji, które udało się zrobić w tym roku. Rafał Fularski, naczelnik wydziału infrastrukruty „spowiadał się” radnym z inwestycji, które udało się zrobić w tym roku.
Aleksandra Hudyma

Skąd się biorą opóźnienia w niektórych inwestycjach, a co musi poczekać do następnego roku. Urzędnicy odpowiadają radnym.

W budżecie na 2017 rok inwestycji w Żarach było bardzo dużo, bo ok. osiemdziesiąt. Nie wszystkie udało się wykonać zgodnie z planem, niektóre przełożono na przyszły rok.

Mimo to, wiele z zapowiadanych projektów można już odhaczyć jako wykonane. Do tych ostatnich należy m.in. modernizacja Syreny, czy przebudowa ulicy Zielonogórskiej. Wyremontowaną i oddaną do użytku z opóźnieniem, ulicą można przejechać dopiero od tygodnia, co odkorkowało nieco ulice Żar. Przedwczoraj miasto ostatecznie odebrało ostatecznie inwestycję.

CZYTAJ WIĘCEJ:

  • Z jakimi inwestycjami jest największy problem?
Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aleksandra Hudyma

Pracuję w oddziale żarsko-żagańskim Gazety Lubuskiej. Interesuje mnie wszystko to, co dzieje się w naszym regionie - gorące tematy, sprawy dużej wagi, ale też najdrobniejsze, ludzkie problemy. Niezwykłe pasje niezwykłych ludzi, imprezy kulturalne, sprawy samorządowe, historia miasta i całego powiatu. Rozmowy z mieszkańcami naszego regionu o ich pasjach, problemach, wspólnych akcjach. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci - Michała i Agatki, moją pasją jest fotografia, lubię dobre książki i podróże do ciekawych miejsc.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.