Andrzej Galczak

Zbyt długo musimy czekać na naprawę nawet drobnych uszkodzeń jezdni

Kilkanaście dni trzeba było czekać na naprawę tego uszkodzenia Fot. Andrzej Galczak Kilkanaście dni trzeba było czekać na naprawę tego uszkodzenia
Andrzej Galczak

Kierowcy się denerwują, bo na drogach co rusz spotykają przeszkody. Jednak stara infrastruktura czasem nawala, a wtedy kłopot gotowy. Swój udział w psuciu jezdni i chodników mają też gryzonie.

Przez skrzyżowanie ul. Stodólnej i Targowej długo nie można było swobodnie przejechać, bo zapadła się jezdnia i w tym miejscu na wiele dni ustawiony był słupek ostrzegawczy. Dobre i to, ale w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem - i nie odkrywamy tu nic nowego - byłaby po prostu szybka naprawa.

Podobnych przykładów można mnożyć. Czasem wydaje się, że urzędnicze procedury niepotrzebnie wydłużają czas napraw, powodując nie tylko utrudnienia w ruchu, ale i niepotrzebną irytację kierowców.

Więcej o drogowych remontach i naprawch - w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Galczak

W Gazecie Pomorskiej pracuję od 1999 r.. Wcześniej byłem rzecznikiem prasowym dużej włocławskiej firmy. Najczęściej zajmuję się materiałami interwencyjnymi. Lubię góry, bieganie i terenową jazdę rowerem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.