Natalia Dyjas

Zielona Góra: Mnóstwo atrakcji na święcie dzielnicy

Zielona Góra: Mnóstwo atrakcji na święcie dzielnicy Fot. archiwum
Natalia Dyjas

Już w tę sobotę odbędzie się wielkie Święto Dzielnicy Nowe Miasto. Tym razem mieszkańców gościć będzie zielonogórski Drzonków. Gwiazdą wieczoru ma być zespół Kombii. Jakie jeszcze czekają nas atrakcje?

Najpierw o godz. 11.00 rozpocznie się uroczysta Msza Święta w kościele w sołectwie. O godz. 12.30 zaplanowano oficjalne przywitanie gości oraz otwarcie święta przez prezydenta w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze Drzonkowie. Nie zabraknie też wręczenia medali.

Potem nie zabraknie występów artystów z gmin partnerskich, wokalnych i tanecznych, pokazów sportowych...

Na godz. 18.00 zaplanowano koncert zespół Zagrali i Poszli – laureata konkursu Yapa. Potem, tuż po 19.00 nastąpi ogłoszenie wyników konkursów oraz wręczenie nagród (najlepsze ciasto, najsmaczniejszy smalec i ogórek, wieniec dożynkowy, turniej sołectw).

O godz. 20.00 zagra zespół KOMBII, a o 22.00 rozpocznie się zabawa z zespołem Samowar. Jakie jeszcze atrakcje przewidziano? Gry i konkursy, strefy sportu, plastyczne, zabawy z Bardzo Fajnym Klaunem, spotkania z Andrzejem Huszczą, trening pokazowy akademii piłkarskiej Macieja Murawskiego, atrakcje jeździeckie, pokazy OSP, stoiska gastronomiczne, polsko-niemieckie wspólne grillowanie oraz mnóstwo innych, ciekawych wydarzeń i atrakcji dla wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i nie tylko...

Natalia Dyjas

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.