Renata Hryniewicz

Zieloni będą walczyć o czyste powietrze i zdrową żywność

Koło Zielonych powstało 19 grudnia. Obecnie liczy 13 członków, ale wciąż się zgłaszają kolejne osoby. Na zdjęciu z przewodniczacym partii Zieloni - Markiem Fot. Anna Aniśko Koło Zielonych powstało 19 grudnia. Obecnie liczy 13 członków, ale wciąż się zgłaszają kolejne osoby. Na zdjęciu z przewodniczacym partii Zieloni - Markiem Kossakowskim ( pierwszy z lewej).
Renata Hryniewicz

Gmina ma swoje koło Partii Zieloni. To już trzecia - po Szprotawie i Żaganiu - aktywna grupa „Zielonych”, która w ostatnich miesiącach zarejestrowała się w naszym województwie.

- Nasze województwo jest regionem pełnym lasów i urzekającej przyrody. To naturalny teren dla zielonych, którzy w swoim programie mają walkę o klimat - mówi przewodniczący nowo powstałego koła Tomasz Aniśko. - Mamy dość życia w smogu, wiemy, że nie ma czasu do stracenia, walczymy już nie tylko o czyste powietrze, ale też o przyszłość naszych dzieci - tłumaczy.

 • Co mówią mieszkańcy gminy, która poparła „Zielonych”?
 • Plany? Czujniki jakosci powietrza i nie tylko.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.