Renata Hryniewicz

Zieloni będą walczyć o czyste powietrze i zdrową żywność

Koło Zielonych powstało 19 grudnia. Obecnie liczy 13 członków, ale wciąż się zgłaszają kolejne osoby. Na zdjęciu z przewodniczacym partii Zieloni - Markiem Fot. Anna Aniśko Koło Zielonych powstało 19 grudnia. Obecnie liczy 13 członków, ale wciąż się zgłaszają kolejne osoby. Na zdjęciu z przewodniczacym partii Zieloni - Markiem Kossakowskim ( pierwszy z lewej).
Renata Hryniewicz

Gmina ma swoje koło Partii Zieloni. To już trzecia - po Szprotawie i Żaganiu - aktywna grupa „Zielonych”, która w ostatnich miesiącach zarejestrowała się w naszym województwie.

- Nasze województwo jest regionem pełnym lasów i urzekającej przyrody. To naturalny teren dla zielonych, którzy w swoim programie mają walkę o klimat - mówi przewodniczący nowo powstałego koła Tomasz Aniśko. - Mamy dość życia w smogu, wiemy, że nie ma czasu do stracenia, walczymy już nie tylko o czyste powietrze, ale też o przyszłość naszych dzieci - tłumaczy.

 • Co mówią mieszkańcy gminy, która poparła „Zielonych”?
 • Plany? Czujniki jakosci powietrza i nie tylko.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.