ZKS Palmiarnia gra z AZS-em Politechniką Rzeszów

Czytaj dalej
Fot. WahnMarcus/Pixabay
Marcin Łada

ZKS Palmiarnia gra z AZS-em Politechniką Rzeszów

Marcin Łada

10 marca o 18.00 w hali CRS Palmiarnia Zielona Góra zmierzy się z AZS Politechniką Rzeszów. Nasi są na fali, ale wystąpią w zestawieniu z juniorem.

Wschodzący Białystok superliga mężczyzn wraca do stołów po prawie miesięcznej przerwie. To już ostatnie akordy sezonu zasadniczego, który kończy się po myśli zielonogórzan. Nasi zrealizowali cel, który został wyznaczony w ścisłym związku z ograniczonym budżetem. Palmiarnia miała się utrzymać i zrobiła to ze znacznym zapasem, a zwycięstwa z czołowymi zespołami stanowiły wspaniałą „wartość dodaną”.

Ile potrafią Lucjan Błaszczyk, Miroslav Horejsi wsparci Joergenem Perssonem, a zwłaszcza rewelacyjnym Taku Takakiwą? A na przykład zwyciężyć trzy razy z rzędu i zaskoczyć faworytów. Gdyby tak pełny skład we wszystkich meczach...

Trudno. Dziś do drużyny z dwoma seniorami powraca młodzieżowiec Kamil Nalepa lub Grzegorz Felkel, Łukasz Wachowiak czy Jakub Werner. To sygnał, że wszystko jest możliwe. Rywale zapowiedzieli się w składzie: Tomasz Lewandowski, Mateusz Gołębiowski i Tomislav Kolarek. Porównanie średniej wartości zespołów i ich miejsce w tabeli oscyluje w okolicach remisu ze wskazaniem na gospodarzy.

W wyrównanych pojedynkach ogromne znaczenie ma doping, który dodaje zawodnikom sił w trudnych końcówkach partii. Warto przyjść do hali i wspierać swoich nie tylko przed ekranem komputera. Oni będą dziś tego bardzo potrzebowali.

Marcin Łada

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.