Znajdź miłość z "G" - czytaj nowe anonse

Czytaj dalej
Fot. DiGiTouch
Ilona Burkowska

Znajdź miłość z "G" - czytaj nowe anonse

Ilona Burkowska

Jeśli masz dość samotności, nasza rubryka jest właśnie dla Ciebie. Być może dzięki niej poznasz kogoś bliskiego...

Poznam panią w wieku do lat 63, do spotkań bez zobowiązań, z okolic Zielonej Góry. Mam 58 lat.
3HY3K

Zielonogórzanka, 66 lat, 170 cm wzrostu, 80 kg wagi, szanująca szczerość i zrozumienie. Nie szukająca przygód i przelotnych romansów, do życia podchodzi z sercem i rozumem. Poznam pana wolnego, zmotoryzowanego, bez zobowiązań, o pogodnym i pozytywnym nastawieniu do życia, wzrost 175/180 cm, wiek 60-70 lat, z Zielonej Góry lub pobliskich okolic. Proszę o przemyślane oferty. Za SMS-y i nr ukryte dziękuję. Tylko telefony od godz. 15.00.
B436R

Ciemnowłosa, 59-latka, miła, radosna, lubiąca muzykę, śpiew i taniec pozna normalnego pana - wysokiego, min. 176 cm wzrostu. Jestem samotna i chciałabym poznać kogoś, z kim wspólnie będę mogła spędzić czas, porozmawiać, pośmiać się. Nie szukam ideału, tylko człowieka, z którym zatańczę walca. Na SMS-y nie odpowiadam.
PZJM4

Poznam szczupłą panią o miłej aparycji, w wieku do 50 lat, bez nałogów i zobowiązań z Gorzowa oraz okolicznych miast i miejscowości. Proszę o telefony oraz SMS-y z opisem i zdjęciem.
H9B55

Samotna pozna pana bez nałogów i zobowiązań, w wieku od 76 do 78 lat, wzrost powyżej 175 cm. Pan powinien cenić wzajemny szacunek. Cel: przyjaźń. Szczegóły pod nr telefonu.
94FRC

Mam 66 lat, 167 cm wzrostu, 69 kg. Wdowa, czuła, wrażliwa, bez nałogów, z mieszkaniem i emeryturą. Poznam pana uczciwego, otwartego, sprawnego we wszystkim, bez nałogów i zobowiązań, nie szukającego przygód. Pan może być z wioski (niekoniecznie z miasta), najlepiej z samochodem, w wieku powyżej 67 lat i powyżej 170 cm wzrostu. Cenię szacunek, szczerość oraz uczciwość.
DNS1E

Jestem po rozwodzie, mam 66 lat, 175 cm, 80 kg. Jestem na emeryturze, mieszkam sam. Szukam kobiety w wieku 60-66 lat, odpowiedzialnej, która chciałaby ze mną zamieszkać. Utykam na prawą nogę. Na SMS-y nie odpowiadam.
4H912

Mam na imię Jurek, lat 35, mieszkam w Zielonej Górze. Chciałbym poznać wolną kobietę z Zielonej Góry, która szuka stałego związku, w wieku od 33 do 42 lat. Jeśli jesteś zainteresowana - proszę o SMS-a lub telefon.
ZTAX5

Pani o spokojnym usposobieniu, bez zobowiązań, niezależna, mieszkająca sama, pozna pana w wieku 57-68, wolnego, uczciwego, bez nałogów i zobowiązań. Świebodzin i okolice.
2A1JE

Poznam uczciwego, dobrze usytuowanego, opiekuńczego pana w wieku do 70 lat, do wspólnego życia we dwoje. Jestem 65-letnią pracującą emerytką z Zielonej Góry. Kontakt telefoniczny i SMS-owy w celu uzyskania dodatkowych informacji.
G7CEJ

Ja: 58 lat, 166 wzrostu, 67 waga, zadbana bez nałogów i zobowiązań, niezależna, pogodna. Poznam pana w zbliżonym wieku, który wie, co to szacunek, nie szuka przygód bez nałogów. We dwoje łatwiej. Proszę o rozważne telefony.
C3DZA

Poznam wdowę w wieku do 60 lat, która posiada cechy damy. Jestem wdowcem, mam 63 lata. Oczekuję poważnych odpowiedzi (tylko matrymonialnych) na moją ofertę. Na SMS-y nie odpowiadam. Zawsze pogodny Janek z Zielonej Góry.
PKXSM

Miły, spokojny mężczyzna w wieku 38 lat, z własnym domem, pozna kobietę, która wierzy w miłość i wzajemny szacunek, z okolic Sulechowa, Zielonej Góry, w celu założenia rodziny.
M2CMW

W lipcu skończę 40 lat. Mieszkam niedaleko Nowej Soli, poznam panią w wieku do 45 lat, która jest po ciężkich przejściach życiowych. Ja też już wiele zła przeszedłem w życiu. Gwarantuję pani dyskrecję i uczciwość i o to samo proszę. Proszę tylko o telefony.
HHAN8

Miła, sympatyczna, wykształcona 30-latka samotnie wychowująca 7-letnią córkę poszukuje szczerego, uczciwego i zaradnego pana o dobrym sercu. Od półtora roku mieszkam razem z córką w Cottbus, ale co drugi weekend odwiedzam rodzinną Nową Sól. Nie szukam przygód, pragnę stworzyć prawdziwą rodzinę.
2CRGF

Wolna, 58 lat, 166 cm wzrostu, średniej budowy ciała, z powiatu krośnieńskiego pozna pana wolnego, w wieku do 65 lat, w celu przyjaźni albo stworzenia stałego związku. Jeżeli jesteś kulturalny, pogodny i pozytywnie nastawiony do życia, a przy tym zaradny życiowo, to zadzwoń. Za SMS-y i ukryte telefony dziękuję. Proszę dzwonić w godz. 13.00-21.00.
ZHZ6S

Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.