Znamy już laureatów POKOT-u

Czytaj dalej
Fot. mat. Regionalnego Centrum Animacji Kultury
arim

Znamy już laureatów POKOT-u

arim

Przez trzy dni lubuskie grupy teatralne podbijały gorzowską scenę u Osterwy.

Znamy już laureatow Ponoworocznych Konfrontacji Teatralne - POKOT. Są nimi: Grupa Projektowa „3D” w Zielonej Górze, Prawie Profesjonalni z Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp., Grupa Teatralna MASKA z Miejskiego Domu Kultury w Rzepinie oraz Kaja Janiszewska z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Nie obyło się też bez wyróżnień. Zdaniem jury zasłużyły na nie: Chlebojady z Młodzieżowego Centrum Kultury i Edukacji w Zielonej Górze, Teatr Avis z Nowosolskiego Domu Kultury Kultury, Ponievash z Młodzieżowego Centrum Kultury i Edukacji w Zielonej Górze, Przyjaciele z Warsztatów Terapii Zajęciowej „Winnica” w Zielonej Górze, Efemeryczny smok ze Środowiskowego Domu Samopomocy Społecznej w Zielonej Górze.

POKOT, to spotkania lubuskich zespołów teatralnych. W sumie przez trzy dni na scenie Teatru Osterwy w Gorzowie zaprezentowało się 14 grup działających przy domach kultury, szkołach i stowarzyszeniach. W ramach POKOT-u odbywają się warsztaty oraz zajęcia z aktorstwa i ruchu scenicznego. Na zakończenie gościnnie wystąpili aktorzy Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej z Wrocławia. Pokot organizuje Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.

arim

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.