Zobacz, jakie opinie przedstawili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(GM)

Zobacz, jakie opinie przedstawili Czytelnicy na forum

(GM)

Zobacz, jakie opinie i uwagi przedstawili Czytelnicy na forum 14 czerwca 2016 r.

Stanisław R.: - Przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze przy przystanku MZK przy Palmiarni ścięto jakiś czas temu, cztery drzewa i pozostawiono pieńki o wysokości około 20 cm Wystają i stwarzają zagrożenie dla przechodniów. Gdy szedłem tamtędy, przewróciłem się. Miałem szczęście. Nic mi się nie stało, choć mam tylko 5 proc. widzenia. Ale dużo nie trzeba by ktoś następny odczuł to dużo boleśniej. Odpowiednie służby jak najszybciej powinny się tym zająć.

Wielbiciel Winobrania: - Panie prezydencie, nie chcę wieży widokowej, bo mam lęk wysokości. Natomiast proponuję usypanie kopca ziemnego na os. Śląskim na górce saneczkarskiej koło Domu Księży Emerytów. Z tego kopca byłby widok na miasto i okolicę. Marzy mi się coś takiego na wzór Kopca Kościuszki w Krakowie. Jego nazwę można ustalić z mieszkańcami naszego miasta. Moje propozycje są następujące: Jana Pawła II, Miłosierdzia Bożego, Ojca Pio, Bachusa, Solidarności itp. Deklaruję, że swój woreczek ziemi na pewno przyniosę do usypania tej budowli („Nowy widok na miasto” – GL z 13 czerwca 2016 r.).

Mieszkaniec Zielonej Góry: - Jestem przeciwny wszelkim zmianom w Parku Tysiąclecia. Jest piękny i nie wolno go ruszać. Trzeba tylko o niego zadbać. Miejsce to wymaga szczególnego szacunku. Kiedyś był tu cmentarz.

Janusz z Zielonej Góry: - Cieszę się bardzo, że zmienia się rynek pracy, że teraz pracodawca szuka pracownika, a nie odwrotnie. Mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma a nawet będzie coraz lepiej, że w związku z tym zarobki pracownicze wzrosną na tyle, że moje dzieci nie będą musiały wyjeżdżać za granicę do pracy.

Zielonogórzanin: - Brakuje mi piosenki na Euro takiej jak np. śpiewała Maryla Rodowicz. Chodzi mi po głowie taka na kształt wyliczanki: „Pałka zapałka – co zrobi Nawałka…”

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.