Zobacz, jakie opinie zgłosili Czytelnicy "GL" na forum

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(GM)

Zobacz, jakie opinie zgłosili Czytelnicy "GL" na forum

(GM)

Zobacz, jakie opinie zgłosili Czytelnicy na forum 21 czerwca 2016 r.

Dojrzały zielonogórzanin: - Pragnę pogratulować społeczności Budachowa wspaniałej kolejnej imprezy – festynu ruskich pierogów. Świadczy ona o znakomitej integracji mieszkańców. Czekamy na jubileuszowy, piętnasty już Festyn Budachowskiego Pieroga w przyszłym roku.

Anna, mieszkanka Zielonej Góry: - W związku z kontrolami urzędów marszałkowskich, zgłaszam postulat, aby lepiej CBA zajęło się majątkami rządowych ministrów („Superkontrola urzędu marszałkowskiego” – „GL” z 20 czerwca 2016 r.).

Jurek z Zielonej Góry: - Dzielnicowi mają być bliżej społeczeństwa. Od 27 lat, średnio co dwa lata powtarza się to hasło. I nic się nie dzieje, nic się nie zmienia. Przede wszystkim trzeba zwiększyć liczbę dzielnicowych policjantów i dać im porządną pensję, a także nie obciążać dodatkowymi obowiązkami, by mieli czas dla ludzi.

Aleksandra z Nowej Soli: - Grubym nieporozumieniem jest dawanie dodatku 500 plus rodzinom, które mają bardzo wysokie dochody. A potem apele, żeby nie brali tych pieniędzy ci, którzy ich nie potrzebują? Już nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Czy to nie jest marnotrawienie pieniędzy?

Krystyna z Otynia: - Odprowadzałam kilkunastoletniego wnuka na pociąg. Usiadł w przedziale i zabrał się do czytania książki. Rozejrzałam się wokół, było trochę ludzi nieco starszych od niego i niestety, prawie każdy miał pochyloną głowę nad telefonem komórkowym, tabletem lub laptopem. Znak czasów? Zrobiło mi się smutno. Jak tak dalej pójdzie oduczymy się normalnie rozmawiać.

Czytelnik z Niedoradza: - Z dużym zainteresowaniem będę śledzić poczynania nowej pani burmistrz Rzymu. Mam nadzieję, że dobierze sobie zespół ludzi, którzy pomogą jej zrealizować trudne zadania jakie przed nią stoją („Pierwsza kobieta będzie rządzić stolicą Włoch” – „GL” z 21 czerwca 2016 r.).

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.