Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum 9 lutego 2016 r.

Ela z Zielonej Góry

:
Około 15 lat temu zlikwidowano Biedronkę przy ul. Osiedlowej. Teraz mają podobno od kwietnia likwidować tę przy ul. Lwowskiej. A co w zamian? Najbliższa Biedronka jest dopiero na osiedlu Pomorskim. Jest to trudna sytuacja szczególnie dla ludzi starszych, emerytów i rencistów, którzy liczą każdy grosz. A osiedlowe kioski mają ceny wyższe, mniejszy asortyment towarów i głównie są nastawione na alkohol.

Zielonogórzanka

:
Uwaga na oszustów! W Zielonej Górze kursują naciągacze, którzy zmieniają rynny, mówią że za 300 zł, a później żądają 5 tys. zł. Jest ich czterech. Mówią niewyraźnie, jak obcokrajowcy, są ciemnej karnacji. Ostrzegam, ludzie, nie dajcie się nabrać tak jak ja, niestety.

Irena z Zielonej Góry

:
Przy wieżowcach Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Morelowa”, przy ul. Lisiej 51,53,55 w Zielonej Górze brak jest podjazdów dla wózków inwalidzkich. Sprawia to ogromny kłopot ludziom niepełnosprawnym i ich opiekunom. Mimo wielu interwencji sprawa wciąż nie jest załatwiona od wielu lat.

Mieszkaniec Winnego Grodu

:
Dlaczego nic się nie buduje przy ulicach: Fajansowej, Klinkierowej itd. w kierunku starej cegielni? Są tam duże place, jest lasek, blisko miasta („Mamy już dość blokowisk?” - „GL” z 9 lutego 2016 r.).

Czytelnik z Przylepu

:
Mam z żoną współwłasność nieruchomości. Do tej pory, do ubiegłego roku, otrzymywaliśmy z urzędu gminy jedną decyzję o podatku od nieruchomości. Teraz, w tym roku - dostaliśmy dwie - oddzielnie w dwóch kopertach na mnie i na żonę. Nie szkoda lasów, papieru, kosztów wysyłki, kopert, urząd miasta stać na takie wydatki? Bardzo mnie dziwi taka „oszczędność” po połączeniu w wielką Zieloną Górę.

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.