Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Grażyna Mazurek

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Grażyna Mazurek

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum 23 lutego 2016 r.

Krystyna z Zielonej Góry:
- Dzwonię w sprawie pasażu, który przechodzi z ul. Chopina do Lipowej. Nie ma tam dobrego oświetlenia, a są tam schodki. Można spaść i nogę złamać. Szczególnie trudno chodzić tamtędy starszym ludziom. Kiedyś tam doszło do morderstwa. Strach tamtędy przechodzić jak się ściemnia.

Józef z os. Pomorskiego:
- Na osiedlu Pomorskim blisko bloku nr 6, przy szkole, wciąż jest rozjeżdżany trawnik przez samochody rodziców, którzy przywożą dzieci do tej placówki. Straż miejska przyjeżdża, mandaty wypisuje, ale niestety, nic się nie zmienia.

Zielonogórzanka:
- W wielu miejscach w naszym mieście na chodnikach stoją samochody tak, że nie ma gdzie przejechać wózkiem, muszę jechać ulicą. Tak nie powinno być.

Józef:
- W wielu miejscach na ulicach Zielonej Góry są progi spowalniające. Zasadność ich usytuowania powinna być dokładnie przeanalizowana, bo moim zdaniem, nie jest.

Czytelnik „GL”:
- Gdzie ci mężczyźni, orły, sokoły... jak śpiewała Danuta Rinn. Odważni teraz. A gdzie byli wtedy, gdy działał Lech Wałęsa?

Zdzisław Piotrowski z Zielonej Góry:
- Jeśli stosowne władze potwierdzą, że założycielem Solidarności był płatny agent ubecji, to 10 milionów członków będzie musiało się fatygować na przesłuchania jako współpracownicy agenta.

Były funkcjonariusz z Zielonej Góry: - Patrząc na to oblewanie szambem Wałęsy, nie mogę milczeć. IPN jest chyba z siebie dumny i w ten sposób uzasadnia swoje is
tnienie. Nikt nie pisał wtedy odręcznie zobowiązania do współpracy, niech ci „panowie” wszyscy się zastanowią nad tym, co robią i mówią. Skąd wiem - to nieistotne, ale wiem. To co się dzieje teraz, to jest dno, bagno. Wałęsa to bohater, którego teraz oblewa się szambem.

Grażyna Mazurek

Dziennikarz działu łączności z Czytelnikami

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.