Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum 25 lutego 2016 r.

Czytelniczka z Sulechowa:
O godzinie trzeciej w nocy ze środy na czwartek miałam trzy dzwonki telefonu. Odruchowo wzięłam telefon, by odebrać, ale zastanowiło mnie, że numer jest taki długi i go nie odebrałam. Rano sprawdziłam w internecie, że był to telefon z Afganistanu. Myślę, że to było celowe zagranie. Przestrzegam przed oddzwanianiem na nieznane numery, bo w ten sposób można narazić się na ogromne koszty, gdyż jest to działanie oszustów. Ich celem jest wyłudzanie pieniędzy od nieświadomych zagrożenia ludzi, często starszych, ale nie tylko.

Stały Czytelnik z Zielonej Góry:
Obserwuję nasze elity polityczne i czuję niesmak. Przykro się tego wszystkiego słucha i ogląda. Odnośnie tego, że padł zarzut korupcji radnych. Uważam, że radni powinni natychmiast oddać sprawę do prokuratora. Nie może być tak, że na nich plują, a oni mówią, że deszcz pada („Radni pójdą do prokuratury?” - „GL” z 25 lutego 2016 r.).

Bogusia z Zielonej Góry:
Drażni mnie to, co widzę w autobusach MZK, że niektóre panie kładą na siedzeniu obok swoją torebkę, laptopa czy siatkę z zakupami zajmując miejsce przeznaczone do siedzenia dla ludzi. I nie zawsze ich rusza, że obok ktoś stoi. Może jak przeczytają o tym w gazecie, to się trochę zastanowią nad swoim postępowaniem.

Emerytka z Zielonej Góry:
Mąż ma 75 lat i bardzo złe wyniki krwi. Ma się zgłosić do hematologa. Ale w Zielonej Górze do końca roku nie ma miejsc. W Gorzowie go przyjmą, ale dopiero w maju. Tylko że tam trzeba dojechać - ponad 100 km i ponieść dodatkowe koszty.

Janusz z Zielonej Góry:
Wiele osób narzeka na służbę zdrowia, a ja dla odmiany, mam pozytywne doświadczenia i chciałbym wyrazić swoje uznanie dla lekarzy i pielęgniarek z Przychodni Zdrowia Psychicznego przy ul. II Armii. Są to wspaniali ludzie, jeśli chodzi o pracę i stosunek do pacjentów.

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.