Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Grażyna Mazurek

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy

Grażyna Mazurek

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy 15 grudnia 2015 roku

Starszy mieszkaniec Zielonej Góry:
- W poniedziałek, 14 grudnia 2015 roku, stałem na przystanku MZK niedaleko poczty przy ul. Westerplatte i czytałem rozkład jazdy, gdy od tyłu uderzyła we mnie jadąca rowerzystka tak, że aż upadłem i skaleczyłem się w rękę. Przeprosiła mnie, ale co mi z tego, przecież tu się nie jeździ, tu nie ma ścieżki rowerowej. Tak nie może być. Przecież tu też chodzą małe dzieci. Policja powinna zwrócić baczniejszą uwagę na jeżdżących po chodnikach rowerzystów. Stanowią oni realne zagrożenie.

Teresa z Raculi:
- Jestem pod wrażeniem działalności ludzi, którzy poświęcają swój czas, energię i za pomocą fundacji „Warto jest pomagać” niosą pomoc niepełnosprawnym dzieciom cały rok, nie tylko z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, kiedy wszyscy jesteśmy trochę bardziej wrażliwi na innych.

Zdzisław Piotrowski:
- Chciałem odpowiedzieć pani Janinie, która w Forum Czytelników z 14 bm. wypowiada się o wojsku przy portrecie prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Lepiej niech wojsko adoruje portret byłego prezydenta, niźli miałoby grzać się przy koksownikach, na ewentualność stanu wyjątkowego.

Czytelnik z Zielonej Góry:
- Odnośnie zamieszania w Sejmie i Trybunału Konstytucyjnego. Część posłów z obozu, który przegrał, kompromituje dobre imię posła. Kulturalny poseł swoje niezadowolenie wyraża w głosowaniu.

Przedwojenna zielonogórzanka:
- Bardzo mi się nie podoba ta kłótnia i podział w narodzie. Kto wygrał, to wygrał. Jeśli jest prawo, to powinno być przestrzegane.

Maria z Drzonkowa:
- Ludzie nie mają co do garnka włożyć, a w telewizji mnóstwo programów o gotowaniu. Nie wiadomo, czy się śmiać z tego, czy płakać.

Grażyna Mazurek

Dziennikarz działu łączności z Czytelnikami

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.