Zobacz opinie i uwagi Czytelników

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(GM)

Zobacz opinie i uwagi Czytelników

(GM)

Zobacz jakie opinie i uwagi zgłosili Czytelnicy 1 grudnia 2015 r.

Jan z Zielonej Góry: - Przy zbiegu ul. Krętej i Zacisze przy garażach od dawna leży mnóstwo śmieci. Nie ma tam żadnego kontenera. Niektórzy ludzie robią sobie tam śmietnisko. Interwencje w straży miejskiej nie odnoszą skutku. Może tablice o zakazie wyrzucania śmieci by odniosły skutek? Ale wcześniej trzeba to miejsce doprowadzić do porządku.

Anna: - Jedna strona ul. Władysława IV w Zielonej Górze jest sprzątana przez spółdzielnię a druga przez miasto. Niestety, ta będąca pod opieką miasta - jest bardzo zaniedbana. Może dwa razy do roku - na wiosnę i jesienią ktoś sobie o niej przypomni, ale nawet wtedy - działania porządkowe pozostawiają wiele do życzenia.

Janina: - U nas przy ul. Akacjowej w Czerwieńsku pod blokiem nr 5 pod oknami rosną dwa drzewa - sosna i świerk. Są wyższe niż dwupiętrowy blok. Jak jest wichura to strach przebywać w domu. Wielokrotne interwencje nie odnoszą skutku. A ci, którzy mieszkają na parterze, to nie mogą nawet otworzyć okna, gdyż od razu do mieszkania sypie im się igliwie.

Zielonogórzanka: - Bardzo się cieszę, że elektrociepłownia daje blisko 200 zielonogórskim ubogim rodzinom za darmo ciepło w mieszkaniach. Mam nadzieję, że będę miała to szczęście i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wytypuje mnie do tego prezentu („Firma pomaga ubogim” - „GL” z 1 bm.).

Czytelnik „GL”: - Zdziwiło mnie, że minister Elżbieta Rafalska zrobiła szefem Ochotniczych Hufców Pracy, swojego znajomego Marka Surmacza. Jeśli PiS zarzuca innym, że nie mają czystych rąk, to sam powinien być poza podejrzeniem („Kto skoczy po dwie buły” - „GL” z 1 bm.).

Lubuszanin: - Przed wyborami były wielkie bunty górników. PiS zapowiadał, że nie będzie zamykał kopalń. A teraz słyszę, że nie będą zamykanie kopalnie, tylko nierentowne szyby. A czym się różni zamykanie szybów od zamykania kopalń? Przecież zamykanie szybów, to śmierć dla kopalni.

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.