Zobacz opinie i uwagi Czytelników

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(GM)

Zobacz opinie i uwagi Czytelników

(GM)

Zobacz jakie opinie i uwagi zgłosili Czytelnicy 2 grudnia 2015 roku.

Mieszkaniec Bloku 49: - W Zielonej Górze przy ul. Lisiej 49 i 39 są ocieplane budynki. I bardzo dobrze. Ale porządek, jaki ta ekipa po sobie zostawia pozostawia wiele do życzenia.

Zdzisław Piotrowski: - Cieszy mnie, że harcerze wracają do pałacyku przy al. Niepodległości w Zielonej Górze. Pamiętam jak urzędował tam zarząd hufca w osobie druha Czarnucha przed objęciem przez niego dyrekcji szkoły („Żale domu harcerze - „GL” z 2 grudnia 2015 r.).

Zielonogórzanka: - Cieszę się, że orkiestra Jurka Owsiaka zagra w naszym mieście, że mimo trudności udało się zawiązać sztab. Wielkie brawa dla Szkoły Podstawowej nr 14 („Orkiestra jednak zagra! Dzięki SP - 14” - „GL” z 2 grudnia 2015 roku).

Czytelnik z Zielonej Góry: - Jestem oburzony na naszą służbę zdrowia, która w większości tak po macoszemu traktuje ludzi starszych. W PRL-u, na który tak narzekamy, nie wszystko było złe i do zburzenia. Wtedy lekarze czekali na pacjentów, a dziś pacjenci czekają na lekarzy („Trzeba mieć siłę i zdrowie, by dobić się do specjalisty” - „GL” z 2 grudnia 2015 r.).

Emeryt: - Uważam, że to dobrze, że jest taki projekt, by wszyscy płacili po 10 zł za rtv. Tym bardziej, że to nic nowego, bo taki pomysł z powodzeniem już funkcjonuje w wielu państwach europejskich („Zapłacimy po 10 złotych na media publiczne” - „GL” z 2 grudnia 2015 roku.”). W każdym bądź razie jest to ciekawy początek decyzji PiS.

Lubuszanin: - Przed wyborami były wielkie bunty górników. PiS zapowiadał, że nie będzie zamykał kopalń. A teraz słyszę, że nie będą zamykanie kopalnie, tylko nierentowne szyby. A czym się różni zamykanie szybów od zamykania kopalń? Przecież zamykanie szybów, to śmierć dla kopalni.

(GM)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.