Żużlowy cykl Grand Prix po raz czwarty zagości na stadionie PGE Narodowym. Z udziałem zawodników Falubazu Zielona Góra i Stali Gorzów

Czytaj dalej
Fot. Szymon Starnawski
Cezary Konarski

Żużlowy cykl Grand Prix po raz czwarty zagości na stadionie PGE Narodowym. Z udziałem zawodników Falubazu Zielona Góra i Stali Gorzów

Cezary Konarski

Żużlowi kibice przed trzema laty zakochali się PGE Narodowym. Miłość trwa do dziś, na majowy turniej Grand Prix zostało już niewiele biletów. Stolica Polski na jeden dzień stanie się stolicą żużla, na wielkim stadionie zasiądzie 50 tysięcy fanów speedway’a.

12 maja najlepsi żużlowcy na świecie w Warszawie rozpoczną rywalizację w cyklu Grand Prix. Już wiadomo, że PGE Narodowy kolejny raz będzie pękał w szwach. Świadczy o tym zainteresowanie kibiców, którzy wykupili już większość wejściówek. - Machina pod tytułem „Grand Prix 2018 w Warszawie” ruszyła jeszcze jesienią ubiegłego roku.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Cezary Konarski

O żużlu wiem trochę więcej niż o innych dyscyplinach sportu, ale w pracy zawodowej nie tylko speedway'em się zajmuję, bo choć województwo lubuskie jest mocno zakręcone w lewo, to nie brakuje tu wielu innych ciekawych atrakcji sportowych. Najczęściej można mnie spotkać na zawodach żużlowych, ale chętnie bywam też m.in. na meczach koszykówki, piłki nożnej, czy piłki ręcznej.
Jestem zielonogórzaninem, w „Gazecie Lubuskiej" pracuję od 2018 roku. Wcześniej przez wiele lat można było „poczytać mnie" w „Gazecie Wyborczej".

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.