Tomasz Rusek

Zwierzyn: był wielki huk, a potem krzyki. Cztery osoby trafiły do szpitala [GALERIA]

27-letni Kamil P. w poniedziałek rano jeszcze trzeźwiał. Gdy w niedzielę staranował czworo przechodniów, miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Życiu Fot. Lubuska Policja 27-letni Kamil P. w poniedziałek rano jeszcze trzeźwiał. Gdy w niedzielę staranował czworo przechodniów, miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Życiu potrąconych nic nie zagraża. Ślady po wypadku są doskonale widoczne...
Tomasz Rusek

- Jak usłyszałam ten huk, od razu wiedziałam, że doszło do tragedii - mówi GL pani Zofia, która mieszka najbliżej miejsca niedzielnego wypadku w Zwierzynie.

Poniedziałek, 8.00 rano. Co prawda wypadek w centrum Zwierzyna był w niedzielne popołudnie, jednak ślady po nim cały czas widać doskonale. Nie trzeba być policyjnym technikiem, by dosłownie odtworzyć przebieg zdarzenia.

Przywaliło z impetem

Zaczyna się na wysokości sklepu spożywczego. Właśnie tam rozpędzony renault, kierowany przez pijanego Kamila P., wyleciał ze swojego pasa jezdni. Białe pasy na przejściu dla pieszych cały czas są przerysowane czarnymi śladami po oponach.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim. Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.