Dzieci adoptują krasnoludki

Czytaj dalej
Eliza Gniewek-Juszczak

Dzieci adoptują krasnoludki

Eliza Gniewek-Juszczak

- Aż dziwne, że nikt wcześniej takiej imprezy nie wymyślił - mówiła wczoraj pani Elżbieta, która filmowała maszerujące przez miasto przedszkolaki. Maluchy będą się opiekować krasnoludkami.

W sobotę, 3 czerwca, po godzinie 9.00 w parku Odry przy ulicy Muzealnej zebrały się dzieci z trzech przedszkoli. Powitały ich dwie starsze dziewczyny, też przebrane za krasnale i poprowadziły je do Parku Krasnala. W tym samym kierunku, innymi ulicami w mieście do parku szły również przedszkolaki z innych tego typu placówek w mieście.

Kierowcy samochodów, którzy z powodu tego przemarszu musieli dłużej czekać przy przejściach dla pieszych, ale bez nerwów włączali rytmicznie klaksony i machali dzieciom. Pani Elżbieta, która akurat przechodziła ulicą Wrocławską nakręciła filmik telefonem komórkowym, tak podobały się jej dzieci w przebraniach krasnali.

Jak podobała się nowosolanom impreza w parku krasnala? Sprawdźcie w papierowym wydaniu Gazety Lubuskiej oraz w wydaniu PLUS.

Eliza Gniewek-Juszczak

Szczególnie zajmuje się sprawami Nowej Soli, Kożuchowa i Sławy. Porusza zwłaszcza tematy polityczne, gospodarcze i religijne.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.