Kiedy Odra stanie się atrakcją turystyczną? [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Kiedy Odra stanie się atrakcją turystyczną? [WIDEO]

Renata Hryniewicz

Rzeki coraz częściej stają się celem turystów... Jak to wygląda na Odrze?

Czy hasło: Odra dla turystów przyciąga do nas ludzi?
W kraj mamy 3.660 km dróg wodnych, dłuższą siecią mogą pochwalić się tylko trzy państwa w Europie. To pokazuje, jaki jest potencjał. I my z tego potencjału korzystamy. Staramy się Odrę odczarować i - powiem nieskromnie - chyba nam się to udaje, bo myślenie o Odrze trzy czy pięć lat temu, a dzisiaj, jest już zupełnie inne. Dziś o Odrze myślimy w kontekście turystyki, przyjemności, a nie w kontekście powodzi czy granicy.

Całą rozmowę przeczytasz w czwartek, 27 lipca, w „Gazecie Lubuskiej” i w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Wszystkie informacje o Przystanku Woodstock 2017 w Kostrzynie nad Odrą: Przystanek Woodstock 2017: koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.