Plus "Gazeta Lubuska" - wydanie z 20.04.2016 r.

Czytaj dalej
Fot. Artur Szymczak
Paweł Kozłowski

Plus "Gazeta Lubuska" - wydanie z 20.04.2016 r.

Paweł Kozłowski

O tym m.in. piszemy w dzisiejszym wydaniu "GL" Plus:

Dlaczego on uciekł? - pytają przyjaciele ofiar
- Wciąż nie wierzymy, że nie ma z nami już Julii i Włodka. Naszych przyjaciół. Zawsze trzymaliśmy się razem - mówi nam Ania Aleksandrowicz.
Czytaj więcej o tragicznym wypadku w Gądkowie Wielkim...

Wojsko ostrzy pazury i daje zarabiać cywilom
Stacjonująca w Międzyrzeczu 17. Wielkopolska Brygada Zmechanizowana jest jedną z najlepszych jednostek w Polsce. I filarem lokalnej gospodarki. Jej żołnierze zarabiają około 85 mln. zł rocznie. Większość tych pieniędzy zostawiają w miejscowych sklepach, zakładach usługowych i lokalach gastronomicznych. Żyje z nich pół miasta.
Czytaj więcej...

Skarby ukryte na polu
Niecodziennego odkrycia dokonali archeolodzy w Grodziszczu koło Świebodzina. Wykopali z ziemi cenne przedmioty sprzed ponad tysiąca lat.
Czytaj więcej...

Szukają tej jednej. Niczym z portretu
Ponad 20 kandydatek zgłosiło się do castingu na sobowtóra „Dziewczynki ze słonecznikami”. Sami zielonogórscy muzealnicy nie kryją zaskoczenia. Zainteresowanie przerosło ich oczekiwania, a zgłoszenia dziewczynek podobnych do bohaterki portretu nadesłano nie tylko z Lubuskiego, ale też z Warszawy, Krakowa, Nowego Sącza...
Czytaj więcej...

Pacjent jest wściekły. A w szpitalu mówią, że...
Pan Ireneusz był już przygotowany do operacji żylaków. Wtedy chirurg powiedział, że jego waga przekracza normy stołu operacyjnego.
Czytaj więcej...

Paweł Kozłowski

Kierownik działu online. Politolog z wykształcenia, miłośnik twittera, fan sportu. W "Gazecie Lubuskiej", z krótką przerwą, pracuję od 2000 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.