Aleksandra Szymańska

W Gorzowie dzień w dzień przed sądem spotykali się demonstranci

Pikiety przed sądem okręgowym przy ul. Mieszka I w Gorzowie Stowarzyszenie Obywatele GW 66-400 urządzało od 2 lipca Fot. K. Karcz/Facebook Obywatele GW 66-400 Pikiety przed sądem okręgowym przy ul. Mieszka I w Gorzowie Stowarzyszenie Obywatele GW 66-400 urządzało od 2 lipca
Aleksandra Szymańska

- Musimy to robić, żeby nas Europa widziała - mówiła do mikrofonu jedna z uczestniczek protestów. Pikiety przed sądem okręgowym przy ul. Mieszka I w Gorzowie Stowarzyszenie Obywatele GW 66-400 urządzało prawie przez cały tydzień.

- Protestujemy przeciwko zawłaszczeniu sądów, a szczególnie Sądu Najwyższego. Nie zgadzamy się z tym... Chcemy odzyskać Polskę praworządną, nie sterowaną, tylko z trójpodziałem władzy - przemawiał Leszek Pielin ze Stowarzyszenia Obywatele GW 66-400.

Kilkanaście osób, starszych i młodszych, niektóre w koszulkach z napisem "Konstytucja", inne z kartkami "Europo nie odpuszczaj", pikietowały przed sądem okręgowym przy ul.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aleksandra Szymańska

Czasem trzeba kogoś wkurzyć, czasem udaje się z kogoś wykrzesać coś dobrego - za to lubię moją pracę w Gazecie Lubuskiej i tygodniku Naszemiasto.pl! Piszę, o tych, którzy robią coś niezwykłego. O tych, którzy potrzebują pomocy. O tych, którzy mają coś do powiedzenia.
Kultura, sprawy społeczne, zdrowie - to "działki", które są mi najbliższe. Z Gorzowa i powiatu gorzowskiego, ze Strzelec Kraj., Drezdenka i nie tylko.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.