Jedyna taka Dama w Gorzowie

Czytaj dalej
Fot. Dama
Zbigniew Borek

Jedyna taka Dama w Gorzowie

Zbigniew Borek

Jako jedyne z Gorzowa i woj. lubuskiego miniprzedsiębiorstwo Dama z Ekonomika dostało się do finału ogólnopolskiego konkursu Produkcik w Warszawie.

Jesteśmy szkolną firmą zajmującą się szyciem oryginalnych i modnych toreb, poszewek na poduszki, dodatków do odzieży oraz produkcją artykułów dekoracyjnych do mieszkań. Znaczna część naszych produktów jest wykonywana przy wykorzystaniu metody upcyklingu, czyli wykorzystania niepotrzebnych już rzeczy - napisali do nas uczniowie.

- Nasze miniprzedsiębiorstwo, jako jedyne z Gorzowa Wlkp. i województwa lubuskiego, zostało wyróżnione spośród setek innych i zakwalifikowane jako jedno z 20 najlepszych w Polsce, do udziału w finale Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Miniprzedsiebiorstwo PRODUKCIK 2016. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Konkurs ten odbędzie się 2-3 czerwca w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Zwycięzca będzie reprezentował Polskę w zmaganiach europejskich. Do Warszawy zmuszeni byliśmy wybrać czteroosobową drużynę, która będzie nas reprezentować. W jej skład wchodzą: Mateusz Dubanowicz, Karolina Lura, Patrycja Pluta, Anna Siwińska - napisali do nas uczniowie.

Zbigniew Borek

Jestem dziennikarzem i wydawcą drukowanego wydania "Gazety Lubuskiej". Jako reporter lubię pracować w terenie (a wszystko jest terenem, jak stwierdził kiedyś filozoficznie jeden z kolegów po fachu), pogadać z ludźmi, a przede wszystkim słuchać ich historii.


Dziennikarsko interesuję sprawami społecznymi, sądownictwem, polityką, Gorzowem, w którym mieszkam, Strzelcami Krajeńskimi, z których pochodzę, regionem lubuskim, w którym żyję i pracuję, a poza tym - przynajmniej się staram - wszystkim, co wydaje mi się ważne także w kraju i na świecie.


W swojej pracy szczególnie lubię


Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.